Звичайний режим введення рядків
Створення номенклатурної позиції проводиться по пункту меню Реєстр / Створити (по клавіші Ins, чи за допомогою піктограми на панелі інструментів). Відкривається вікно Модифікація рядка документа.
По клавіші F3 або шляхом натискання на кнопку зі стрілкою (), проводиться вибір номенклатури у вікні Вибір номенклатурних позицій. Потрібна номенклатура обирається по клавіші Enter або подвійним натиском лівої кнопки миші.
Після обрання номенклатури у вікні Модифікація рядка документа відображається номер та назва Артикулу, а також перелік атрибутів такої номенклатури.
Перелік атрибутів налаштовується при впровадженні Комплексу. Дані атрибутів у вікні Модифікація рядка документа можуть заповнюватися автоматично, із довідника номенклатури, а також можуть заповнюватись/змінюватись користувачем.
Постійні поля:
- Кількість – вказується кількість запасів у натуральних одиницях та зазначаються одиниці виміру. Вводиться в одній з певних для номенклатури одиниці виміру;
- К-ть в осн. ОВ – зазначається кількість в основаних одиницях вимірювання. Перерахунок кількості в основну одиницю вимірювання проводиться автоматично;
- Ціна – вказується ціна за 1-цю продукції, може бути введена за основну або додаткову одиницю виміру;
- Сума – розрахункове поле, визначається автоматично;
- Коментар.
Особливості роботи з номенклатурними позиціями в документах обліку руху запасів вибір описані у розділі Вид відображення номенклатурних позицій.
У документах Видатковий ордер та Акт списання зазначення кількості можливо лише в межах кількості, що доступна у картці складського обліку.
Після формування бухгалтерських проводок і проведення операції до Головної книги редагування значень атрибутів номенклатури й партії в документах руху запасів неможлива.