Перерахування

У даному пункті формується перелік перерахувань до бюджету та фондів.

У верхній частині вікна користувачем заповнюється поле Найменування. Для кожного перерахування налаштовуються реквізити платіжного доручення.

Вибирається Табличний або Програмний метод алгоритму розрахунку суми перерахування.

По пункту Властивості користувач встановлює параметр Не враховувати витрати майбутніх періодів в платежах поточного періоду.

За потреби платник визначається за джерелами фінансування/економічним класифікатором витрат установкою параметра Платник визначається по ДФ/ЕКВ. Після цього вибирається таблиця для визначення платника в полі Таблиця для визначення платника у пункті Платіжне доручення. Таблиця налаштовується по пункту ДФ і ЕКВ.

По пункту Утримання налаштовуються параметри залежно від методу розрахунку.

При виборі Табличного методу визначається у таблиці в режимі редагування з'являється вікно Види оплат, в якому по клавіші Enter вибираються види оплати та параметр Відсоток від суми утримань - вказується числове значення.

При виборі Програмного методу алгоритм розрахунку суми перерахування и перелік видів виплат визначається програмою. У пункті Програма в таблиці Програма розрахунку суми перерахування в режимі редагування (по клавіші F4) з’являється вікно Програма розрахунку суми перерахування (див. Керівництво адміністратора), в якому задається алгоритм розрахунку.

По пункту Фонди визначається параметр Фонди, сума яких включається в суму перерахування. У таблиці в режимі редагування (клавіша F4) з'являється вікно Вибір фондів, в якому вибирається фонд, в який здійснюється перерахування.

По пункту Нарахування визначається параметр Нарахування, сума яких віднімається від суми перерахування (компенсується). У таблиці в режимі редагування (клавіша F4) з'являється вікно Сума видів оплат віднімається від суми перерахування, в якому по клавіші Пробіл вибирається вид оплати, за яким здійснюється нарахування.

При виборі Програмного методу алгоритм розрахунку суми перерахування і перелік видів виплат визначаються програмою. По пункту Програма в режимі редагування з'являється вікно Програма розрахунку суми перерахування, в якому задається алгоритм розрахунку.

По пункту Платіжне доручення в полі Платник з Довідника контрагентів виконується вибір. Поля Банк і Розрахунковий рахунок заповнюються автоматично.

У полі Одержувач з Довідника контрагентів виконується вибір контрагента. Поля Банк і Розрахунковий рахунок заповнюються автоматично.

У полі Текст призначення по клавіші F4 відкривається вікно Редактора призначення, в якому вказується текст призначення.

Налаштування для автоматичного заповнення поля Призначення платіжного доручення здійснюється в таблиці. У режимі редагування з'являється вікно Редактор призначення. Незмінна частина призначення платіжного доручення зазначається користувачем. Для автоматичного заповнення періоду оплати по клавіші F3 з'являється вікно Елементи програми. Далі з поля Результат розрахунку перерахування додаються поля PCL_DAT_MON - Місяць періоду перерахування і PCL_DAT_YEAR - Рік періоду перерахування.

По пункту Умова визначається параметр Умова включення працівників в розрахунок суми перерахування. У таблиці в режимі редагування (по клавіші F4) з'являється вікно Редактор програм (див. Керівництво адміністратора ), в якому задається умова фільтрації.