Методи розрахунку: Житлово-комунальні послуги, Плата за гуртожиток

У верхній частині вікна визначається значення параметрів:

  • Код – вказується код.
  • Найменування – вказується повне найменування методу розрахунку.
  • Метод розрахунку – вибирається метод розрахунок Житлово-комунальні послуги або Плата за гуртожиток.

Далі по пункту Властивості налаштовується параметр Вихідна сума визначається:

  • Сумою за списком видів оплат – сума перерахування розраховується від суми зазначених видів оплати.
  • Сумою «До виплати» – сума перерахування розраховується виходячи з сальдо розрахункового листка.

Далі вибором варіанту вказується параметр Спосіб перерахування:

  • На Р/Р одержувача з Налаштування;
  • На Р/Р одержувача з Особового рахунку;
  • Не перераховується.

При установці параметра Розрахунок пропорційно дням постійне утримання розраховується пропорційно фактичним робочим дням у місяці та стає доступна відмітка Завжди розраховувати пропорційно календарним дням, яка враховується за потреби розрахунку постійного утримання залежно від календарних, а не робочих днів.

При установці параметра Не контролювати вихід на борг, Комплекс порівнює суму у відомості з сальдо розрахункового листка і не дозволяє виплатити більше. Крім того, при установці даної позначки сума утримання резервується і за відсутності боргу підприємства.

При установці параметра Включати дані внутрішнього сумісництва якщо працівник є внутрішнім сумісником, в розрахунок включаються дані за основною посадою і за сумісництвом.

При установці параметра Ведення обліку заборгованості в модулі Особові рахунки працівників у розрахунковому листку працівника враховується можливість заборгованості підприємства перед співробітником.

У підпункті Додатково визначається параметр Утримується в межах.…% від заробітку – вказується максимальний відсоток із заробітної плати для формування даного утримання.

Визначається параметр При перерахуванні в банк на особовий рахунок, формувати вибором одного з варіантів:

  • Одне доручення на всі особові рахунки і додаток до нього;
  • Окреме доручення на кожен особовий рахунок.

Визначається параметр Одержувач в платіжному дорученні вибором одного з варіантів:

  • Контрагент;
  • Працівник.

По пункту Вихідна сума визначається параметр Нараховується на суму по видам оплат, в таблиці якого по клавіші F4 з’являється вікно Нараховується на суму по видах виплат, в якому виконується вибір.

По пункту Банк визначається параметр Перерахування утримання через банк із зазначенням відділення банку, через яке перераховується даний вид утримання. Поля Платник, Банк і Розрахунковий рахунок аналогічні відповідним параметрам методу розрахунку Виплата зарплати.

У підпункті Призначення визначаються параметри Призначення для платіжного доручення перерахування на розрахунковий рахунок і Призначення для платіжного доручення перерахування на особовий рахунок. По клавіші F4 в таблиці відкривається вікно Редактор призначення, в якому вказується призначення. По клавіші F3 в цьому вікні з’являється вікно Елементи програми, в якому вибирається елемент програми для призначення.

Робота з іншими вкладками та опис їх полів описаний в характеристиці методу розрахунку Відрядна.