Метод розрахунку Виплата у міжрозрахунковий період

У верхній частині сторінки налаштування визначається значення параметрів:

  • Код – вказується код;
  • Найменування – вказується повне найменування методу розрахунку;
  • Метод розрахунку – вибирається метод розрахунок Виплата в міжрозрахунковий період.

По пункту Властивості користувач визначає параметр Перерахування в банк на особовий рахунок, який регламентує формування платіжних доручень по даному виду утримання:

  • Формувати одне доручення на всі особові рахунки і додаток до нього;
  • Формувати окреме доручення на кожен особовий рахунок.

Параметр Одержувач в платіжному дорученні впливає на формування реквізитів платіжного доручення і визначається вибором одного з варіантів:

  • Контрагент;
  • Працівник – при роботі на одному підприємстві одержувача і платника.

При установці параметра Не контролювати вихід на борг Комплекс порівнює суму у відомості з сальдо розрахункового листка і не дозволяє виплатити більше. При завданні даного параметра, сума утримання резервується і за відсутності боргу підприємства.

По пункту Пошта виконується налаштування параметра Перерахування утримання поштою із зазначенням полів:

  • Платник – з Довідника контрагентів вибирається контрагент. Поля Банк і Розрахунковий рахунок заповнюються автоматично;
  • Одержувач – з Довідника контрагентів виконується вибір контрагента. Поля Банк і Розрахунковий рахунок заповнюються автоматично;
  • У полі Призначення для платіжного доручення вказується призначення платежу. По клавіші F4 з’являється вікно Редактор призначення, в якому вказується призначення. По клавіші F3 в цьому вікні з’являється вікно Елементи програми, в якому вибирається елемент програми для призначення;
  • За потреби встановлюється параметр Перерахування поштового збору окремим платіжним дорученням.

За потреби платник визначається за джерелами фінансування/економічним класифікатором витрат установкою параметра Платник визначається по ДФ і ЕКВ. Після цього вибирається таблиця для визначення платника в полі Таблиця для визначення платника. Таблиця налаштовується на вкладці ДФ і ЕКВ.

По пункту Ощадбанк виконується налаштування параметра Перерахування утримання через Ощадбанк із зазначенням відділення ощадбанку, через яке перераховується даний вид утримання.

Поле Платник – виконується вибір контрагента з Довідника контрагентів. Поля Банк і Розрахунковий рахунок заповнюються автоматично.

Параметр Призначення для платіжного доручення визначається вибором варіантів:

  • Загальне;
  • Окремо на перерахування ;
  • Окремо на збір.

У необхідному призначення по клавіші F4 з’являється вікно Редактор призначення, в якому вказується призначення. По клавіші F3 в цьому вікні з’являється вікно Елементи програми, в якому вибирається елемент програми для призначення.

За потреби платник визначається за джерелами фінансування/економічним класифікатором витрат установкою параметра Платник визначається по ДФ і ЕКВ. Після цього вибирається таблиця для визначення платника в полі Таблиця для визначення платника. Таблиця налаштовується на вкладці ДФ і ЕКВ.

По пункту Банк визначається параметр Перерахування утримання через банк із зазначенням відділення банку, через яке перераховується даний вид утримання.

Поле Платник – виконується вибір контрагента з Довідника контрагентів. Поля Банк і Розрахунковий рахунок заповнюються автоматично.

У підпункті Розрахунковий рахунок визначається Перерахування утримання через банк із зазначенням параметра Призначення для платіжного доручення при перерахуванні на розрахунковий рахунок (без додатка) і вибором варіантів:

  • Загальне;
  • Окремо на перерахування;
  • Окремо на збір.

Поля заповнюються аналогічно із заповненням відповідних полів вкладки Ощадбанк.

У підпункті Особовий рахунок визначається Перерахування утримання через банк із зазначенням параметра Призначення для платіжного доручення при перерахуванні на особовий рахунок (з додатком) та вибором варіантів:

  • Загальне;
  • Окремо на перерахування;
  • Окремо на збір.

Поля заповнюються аналогічно із заповненням відповідних полів пункту Ощадбанк.

По пункту Видатковий ордер визначається Виплата видатковими ордерами за допомогою параметра Призначення для видаткового ордера при виплаті – по клавіші F4 з’являється вікно Редактор призначення, в якому вказується призначення. По клавіші F3 в цьому вікні відкривається вікно Елементи програми, в якому вибирається елемент програми для призначення.

По пункту Утримання налаштовуються види оплат утримань. В таблиці по клавіші F4 відкривається вікно Утримання виплат. У цьому вікні і задається список видів утримань, які будуть задіяні при формуванні документа на міжрозрахункову виплату за умови, що увімкнено параметр Виключити утримання з нарахованої суми.

Якщо у розділі Утримання включені види оплат утримань, яке можуть приймати від’ємне значення, то при формуванні відомостей на виплату на підставі документів нарахування, тепер від’ємна сума враховується у розрахунку. Даний режим призначений для формування виплати в модулів Списки на перерахування / Платіжні відомості по виду оплат з методом розрахунку 035 Виплата в міжрозрахунковий період з параметром форми при створенні відомості Виплата сум за зазначеними нарахуваннями.

Робота з іншими вкладками та опис їх полів описаний в характеристиці методу розрахунку Відрядна.